Перейти до основного вмісту

ПОРИНУТИ У СВІТ ТЕХНОЛОГІЙ НОВОГО ПОКОЛІННЯ

В умовах сучасної цифрової економіки, успішність підприємств все більше залежить від їх уміння відстежувати тенденції, використовувати кращий світовий і локальний досвід, а також швидко і ефективно впроваджувати новітні ІТ-рішення.

Корпорація «IBM» (International Business Machines) є безумовним лідером світової індустрії інформаційних технологій, яка робить основний акцент у своїй діяльності на дослідженнях і розробках, а також консалтингу та висококваліфікованому сервісі. Впродовж 80 років компанія займає лідируючі позиції в області бізнес-інновацій. Програмне забезпечення IBM розроблене кваліфікованими і досвідченими фахівцями, на рахунку яких близько 25 тисяч рішень для електронного бізнесу по всьому світі. IBM є прибічником відкритих стандартів, обміну науковою думкою і стимулювання розвитку технічного прогресу, тому щорічно збирає IT-спеціалістів та всіх зацікавлених на конференції, семінари та ін.

 


Так, 17 вересня 2015 року «IBM Україна» проводила конференцію «IBM SolutionsConnect 2015: Скористайтесь моментом! Пориньте у світ технологій нового покоління». Скористались можливістю поринути  у світ нових можливостей, які відкриваються для сучасного інтелектуального суспільства, завідувач кафедрою комп’ютерних технологій Олег Герасимчук та доценти кафедри комп’ютерного проектування верстатів та технологій машинобудування Галина Герасимчук та Ростислав Редько.

У програмі конференції були представлені доповіді експертів IBM, виступи замовників та бізнес-партнерів, які поділилися своїм досвідом реалізації проектів, розповіли, які бізнес-задачі виникають, які рішення вони обирають та чому. Також в ході заходу можна було ознайомитись із різноманітними рішеннями на демо-стендах бізнес-партнерів, обговорити питання зі спеціалістами IBM та колегами, обмінятись досвідом та ідеями.

 

Було отримано і корисну інформацію зі сфери управління великими даними та аналітики, хмарних обчислень та ІТ-безпеки, мобільних технологій, соціальної бізнес-взаємодії тощо.

Галина Герасимчук,
доцент кафедри комп’ютерного проектування верстатів
та технологій машинобудування