Перейти до основного вмісту

ПрАТ «СКФ Україна» зсередини: науковці та студенти Луцького НТУ на виробництві

В чергове науковці та студенти I-IV курсів спеціальностей «Галузеве машинобудування» (куратори Мартинюк В.Л., Селезньов Д.Е., Клименко О.Д., Муравинець Ю.В.) та «Матеріалознавство» (куратор Зайчук Н.П.) мали можливість відвідати ПрАТ «СКФ Україна».

У рамках візиту, фахівцями підприємства було прочитано пізнавальну лекцію-розповідь про ПрАТ, його місію, стратегію та виробничі можливості, а також проведено екскурсію виробництвом. Захід відбувався з дотриманням усіх необхідних карантинних норм і обмежень.

Розповідаючи про ПРАТ «СКФ Україна», історію його становлення, цінності, яких дотримуються усі працівники корпорації SKF, виробничі можливості та потужності, керівник Служби персоналу Вікторія Шатан викликала значну зацікавленість у студентів Луцького НТУ як майбутніх потенційних працівників. На підприємстві насправді існують можливості кар’єрного росту, соціальна захищеність, цікава робота за профілем спеціальностей, що здобуваються в університеті.

Крім цього, представниками підприємства та кафедри галузевого машинобудування ЛНТУ доцентами Пуцьом В.С., Шимчуком С.П. та Мартинюком В.Л., студентами університету традиційно було обговорено освітню програму підготовки бакалавра за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування» на предмет її покращення, збільшення конкурентних переваг порівняно з ОП інших ЗВО України, можливостей дуальної освіти та відповідності нормативній документації і потребам ринку праці.

На завершення обговорення, студенти та працівники Луцького національного технічного університету ознайомились з сучасним виробництвом та номенклатурою продукції ПрАТ «СКФ Україна», що дозволило практично засвоїти вивчений в університеті теоретичний матеріал щодо проектування обладнання, механічної обробки, ковальсько-штампувального виробництва, вимірювання та контролю якості продукції, пакування готових виробів та особливостей транспортування.

Екскурсія виявилась цікавою та пізнавальною не лише для студентів, але й для викладачів.

Щиро дякуємо нашим партнерам-практикам за надані можливості наукової співпраці, підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників, систематичного покращення освітніх програм та практичної підготовки наших студентів.

Доцент кафедри галузевого

машинобудування Сергій Шимчук