Про моделювання, анімацію та програмування: відомий 3-D дизайнер в ЛНТУ

Перед студентами першого курсу спеціальності Інженерія програмного забезпечення виступив відомий молодий 3-D дизайнер Домінік Білошицький. Він, до слова, є студентом четвертого курсу спеціальності ІПЗ нашого університету, утім, завдяки своїм проектам, уже став відомим на усю Волинь і не лише.

Захід відбувся у рамках вивчення дисципліни Комп'ютерна графіка та обробка зображень.

3-D дизайнер виступив з мотиваційною доповіддю для першокурсників.  Він дав відповіді на актуальні для них запитання, зокрема, чому уже зараз їм корисно здобувати навички 3D художника, аніматора чи розробника ігор; як самому навчитися моделювати,  яку програму вивчати та які форуми дають найкращі поради.

Спікер також розповів про те, якими були його перші враження від роботи та як поєднує професійну діяльність із навчанням. Домінік Білошицький поділився власним досвідом і зорієнтував молодь у тому, що їх може чекати в майбутньому і як потрібно іти до своєї мети, а також познайомив зі своїми проектами та поділився власними історіями успіху.

На завершення спікер дав декілька порад та наголосив на нюансах і підводних каменях, які зустрічаються на початку кар’єрного шляху інженерів програмного забезпечення.

Крім того, Домінік Білошицький анонсував діяльність над проектом бакалаврської роботи, керівником якої виступає к.т.н., доцент Юлія Повстяна, на тему «3D візуалізація Луцького НТУ».

Зазначимо, що доробки 22-річного студента ЛНТУ і спеціаліста з 3D-графіки замовляють навіть всесвітньо відомі компанії. Вже в 16 років хлопець заробив свої перші 100 тисяч гривень. Він активно займається дизайном для комп’ютерних ігор, мультфільмів, створенням 3D-моделей інтер’єрів.  До прикладу, працював над 3D-проектом банку у Нью-Йорку та розробляв екстер’єр та інтер’єр британського пабу.

Кафедра ІПЗ, відділ іміджу та промоції