Про цілі ІТ-шника та реалізацію у професії: Віктор Левандовський у Луцькому НТУ

Студенти Луцького НТУ мають прекрасну нагоду щодня зустрічатися із професіоналами своєї справи та досвідченими практиками. Сьогодні молодь ЛНТУ поспілкувалася із засновником компанії InternetDevels Віктором Левандовським.

Учасниками заходу стали викладачі та студенти двох факультетів: цифрових, освітніх та соціальних технологій, а також факультету компютерних та інформаційних технологій.

Спікерами заходу стали одразу три фахівці галузі ІТ, зокрема, Віктор Левандовський (засновник InternetDevels), Оксана Демчук – керівник навчальної частини компанії та Дарина Федорович – менеджер OXIT IT School.

Фахівці розповіли студентам, основним чином, про цілепокладання у сфері ІТ, яким компентенціям повинен відповідати молодий спеціаліст, як влаштуватися на вдалу роботу і максимально реалізувати себе в обраній професії.

За словами Віктора Левандовського, увесь світ «пішов» в ІТ, тому роботи у цій сфері вистачає, утім бракує вправних фахівців у галузі. Він наголошує на тому, що Україна досить конкурентоспроможна на світовому ринку ІТ та має великі можливості і перспективи. Тож, каже спікер, молодому фахівцю головне сформувати свої професійні цілі і не боятися пробувати свої сили на роботі у різноманітних компаніях. Володіння технологіями, додає Левандовський, тут не головне, адже роботодавці оцінюють потенціал працівників і самі готові навчати їх новітнім технологіям.

Спікери розповіли про свої компанії та умови працевлаштування у них, дали цінні поради для студентів і закликали бути активними і наполегливо шукати своє місце в обраній ними сфері.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції

Фото – Михайло Огроднічий