У рамках співпраці Луцького міського центру зайнятості з Центром ділового студента Луцького національного технічного університету проведено тренінг «Як стати успішним на ринку праці завдяки новим інформаційним технологіям» за участю менеджера громадської організації "Волинські перспективи" Наталії Литвин.

Захід проведено для студентів 4-го курсу технологічного факультету і факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій Луцького національного технічного університету.

Присутнім надано інформацію про сучасний ринок праці, актуальні вакансії, структуру та написання резюме, підготовку до співбесіди з роботодавцем.

На ринку праці постійно існує гостра конкуренція між претендентами на вакантні місця. Правильно складане резюме – перший крок до працевлаштування. До написання резюме потрібно ставитись відповідально, адже це документ, який презентує потенціал, знання та вміння пошукача роботи. І саме через резюме, в короткій формі, роботодавцю зрозуміло, чим один претендент відрізняється від іншого. Наскільки грамотно і чітко сформульовані думки в резюме, можна судити про рівень професіоналізму та загальної культури особи. Наступним кроком для працевлаштування післянаписання резюме є співбесіда з роботодавцем, до якої слід заздалегідь підготовитись.

Студентів ознайомлено з можливостями Інтернет-порталу «Труд», що дає змогу розмістити резюме та переглянути актуальні вакансії, як у місті Луцьку, так і в Україні.

Учасники заходу отримали інформацію про портали громадських діячів «Громадський простір» та «Гурт», де можна дізнатись про:

?         безкоштовні навчання у різних сферах діяльності людини (тренінги, семінари) на території України та за кордоном;

?         оголошення про конкурси та гранти міжнародних донорських організацій (Європейський Союз, Програма розвитку ООН, Посольство США в Україні, МФ «Відродження» і т. д.);

?         діяльність, ідеї та успіхи інших інститутів громадянського суспільства в Україні та за її межами.