Присвоєння вченого звання та рекомендації на стипендії: вчена рада в ЛНТУ

У Луцькому НТУ відбулося засідання вченої ради. Серед усього, члени колегіального органу розглянули питання про присвоєння вченого звання доцента кафедри екології та агрономії Панькевичу Сергію ГригоровичуШляхом таємного голосування, кандидат здобув одноголосну підтримку.

Водночас, учасники засідання рекомендували кандидатури на призначення стипендії Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2020 р. №1331).

Серед них, професор кафедри прикладної математики та механіки Василь Шваб’юк, професор кафедри економіки Надія Рудь, професор кафедри прикладної механіки та мехатроніки Віктор Рудь та доцент кафедри електроніки і телекомунікацій Петро Баховський.

Крім того, вчена рада розглянула низку питань щодо  підтримки кандидатів на вакансії членів-кореспондентів. Зокрема:

-висунення для обрання на оголошену вакансію члена-кореспондента НАН України за спеціальністю «Механіка» по Відділенню механіки НАН України кандидатури заст. директора Інституту з наукової роботи, завідувача відділу коливань та вібраційної надійності, заслуженого діяча науки і техніки України, доктора технічних наук, професора Зіньковського Анатолія Павловича.

-висунення кандидатури заступника директора з наукової роботи, доктора технічних наук, професора Баглюка Геннадія Анатолійовича на вакансію члена-кореспондента НАН України по Відділенню фізико-технічних проблем матеріалознавства за спеціальністю «Матеріалознавство, порошкова металургія».

-висунення кандидатури головного наукового співробітника інституту, Заслуженого діяча науки і техніки України, доктора технічних наук, професора Сизоненко Ольги Миколаївни на заміщення вакансії члена-кореспондента НАН України по Відділенню фізико-технічних проблем матеріалознавства за спеціальністю «Матеріалознавство, порошкова металургія».

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції