Перейти до основного вмісту

Реалізація проекту «Інформаційна платформа для розвитку малого та середнього бізнесу в транскордонному регіоні»

Луцький національний технічний університет організував та провів першу  робочу зустріч українсько-білоруської проектної команди в рамках проекту 051/P1/1.1 «Інформаційна платформа для розвитку малого та середнього бізнесу в транскордонному регіоні», реалізація якого здійснюється в межах Програми територіального співробітництва Східного партнерства, Програми транскордонного співробітництва «Білорусь-Україна». Заходи фінансуються Європейським Союзом та управляються Deutsche Gesellschaft f?r Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Зокрема, зустріч відбувалася в м. Луцьку з 29 по 30 березня 2018 р. У ній взяли участь 8 осіб, члени команди партнерів проекту. Представниками Луцького НТУ були координатор, фінансовий менеджер та технічний секретар, від Брестського державного технічного університету - асистент координатора, локальний проектний бухгалтер та спеціаліст з промоції і візуалізації, від Волинської обласної громадської організації «Перспективи Волині» - проектний менеджер та локальний проектний бухгалтер.

Дводенна програма заходу включала три сесії, а саме: роботу з розробки загальної стратегії  проектного менеджменту, промостратегії та програм для організації та проведення бізнес-форумів.

Розпочався захід привітанням ректора вишу Петра Савчука:  «Радий усіх бачити! Хочу запевнити, що Головний партнер зробить усе для комфортної роботи команди і сьогоднішня зустріч є першою ластівкою в нелегкій, але приємній праці в рамках проекту. Важливо налагодити контакт між партнерами не лише в рамках проекту, але і після його завершення. Бажаю усім гарного настрою та плідної співпраці!».

Модератором заходу була координатор проекту Інна Боярська.

В рамках першої сесії учасники активно обговорювали методологію управління проектом, ефективне освоєння коштів, виконання графіку заходів, ризики, які можуть виникнути та шляхи їх подолання.

Друга сесія була присвячена розробці промоційної стратегії проекту, зокрема розробці рекламних брошур і банерів, поширенню інформації в мережі Інтернет та соціальних мережах.

Остання сесія в рамках першої зустрічі була присвячена розробці програми для бізнес-форумів в Бресті та Луцьку. Учасники обговорили критерії відбору представників цільових груп на захід та шляхи поширення інформації для максимального інформування зацікавлених осіб. Розробка анкети з відбору учасників та затвердження програми бізнес-форумів відбудеться в рамках наступної зустрічі.

Підбиваючи підсумки, координатор зауважила, що за цікавою і напруженою роботою, зустріч минула дуже швидко, ставши вдалим стартом спільної роботи в рамках проекту.