Луцький національний технічний університет трансформується заради майбутнього та перемоги, неухильно працюючи над підвищенням якості освітніх послуг. Сьогодні ЛНТУ входить до п’ятнадцятки провідних закладів вищої освіти України за кількістю поданих заяв на базі ПЗСО. Це свідчить про високий рівень довіри абітурієнтів до нашого університету та визнання якості освіти, яку ми пропонуємо.

вступники

вступникивступникивступникивступники

Ми пишаємося тим, що наш заклад демонструє стабільні результати та залишається одним з найбільш популярних виборів серед тих, хто прагне здобути сучасну та мобільну освіту.
ЛНТУ демонструє стабільність, попри всі зміни та складну ситуацію, підтверджуючи свою відданість освітнім стандартам і високій якості навчання.
Ми продовжуємо йти вперед, крокуючи нога в ногу з нашими досягненнями, забезпечуючи студентам найкращі можливості для розвитку та успішної кар'єри.

Оскільки вступна кампанія 2024 року для вступників на бакалаврат підходить до завершення, сьогодні ми поговорили із ректором ЛНТУ Іриною Вахович. Вона поділилася з нами важливою інформацією про те, як проходить цьогорічний процес подачі заяв, які тенденції спостерігаються, а також дала поради абітурієнтам щодо завершальних етапів подачі документів і підготовки до вступних іспитів.

вступникивступники

-Які спеціальності є найпопулярнішими серед абітурієнтів ?

«Найбільшу кількість заявок в Луцькому національному технічному університеті було подано на такі спеціальності: менеджмент, психологія, інженерія, комп’ютерні науки, будівництво та цивільна інженерія, готельно-ресторанна справа та галузеве машинобудування. Ця тенденція відображає не лише сучасні потреби ринку праці, але й відповідає на виклики, які постають перед країною в умовах війни в Україні».

вступники

-Як проходить вступна кампанія 2024 року? Які ми можемо зробити перші прогнози?

«Власне кажучи, вступна кампанія цього року демонструє значну схожість з минулорічною. Станом на сьогодні вже подано понад 10 000 заяв, і ми успішно наближаємося до позначки в 11 000 заяв. Ці показники майже ідентичні тим, що були зафіксовані минулого року. Ми очікуємо позитивні результати на бакалавраті, незважаючи на те, що умови цього року є більш суворими порівняно з попередніми. Для вступу необхідно мати не лише мотиваційний лист, але й успішно скласти Національний мультипредметний тест. Тим не менше, за динамікою поданих заяв ми спостерігаємо позитивну тенденцію».

вступникивступникивступники

-Чи буде ще можливість вступити на навчання, якщо пропустив реєстрацію зараз?

«У нашому навчальному закладі передбачено дві додаткові сесії вступних іспитів: перша відбудеться з 16 по 28 вересня, а друга — з 16 по 30 жовтня 2024 року. Вступ можливий лише на контрактній основі, при цьому доступні як денна, так і заочна форма навчання. Календарний графік вступної кампанії також передбачає можливість проведення чергової сесії».

вступникивступники

Топ-порад від провідної експертки зі вступу ЛНТУ Ірини Бандури для майбутніх абітурієнтів:

«Від себе особисто хочу підкреслити важливість навчання в офлайн-форматі. Наш навчальний заклад розташований в відносно безпечному районі, що є значним даром завдяки відвазі та зусиллям наших захисників. Більшість університетів наразі пропонують навчання в змішаному форматі або виключно онлайн. Тому вступники мають звернути увагу на цю можливість і скористатися шансом навчатися в оновлених аудиторіях, відчувати справжнє студентське життя. Ми не можемо втратити цю цінну можливість».

вступникивступники

Станом на 17:00, до Луцького національного технічного університету подано вже 11 160 заяв.

Загальну інформацію про вступ та всі його тонкощі можна знайти на нашому сайті ЛНТУ та соцмережах. На сайті представлена детальна інформація про вимоги до вступників, терміни подачі документів, перелік необхідних документів та інструкції щодо їх подання. Окрім того, ви можете ознайомитися з актуальними новинами, розкладом вступних іспитів та відповідями на часті питання.

вступникивступникивступники

У наших соціальних мережах регулярно публікуються оновлення, корисні поради, а також інформація про важливі події та консультації, які можуть бути корисними для абітурієнтів. Слідкуйте за нашими акаунтами, щоб бути в курсі останніх новин та отримувати оперативну інформацію про всі етапи вступної кампанії.

Ми раді вітати всіх майбутніх студентів, які обрали ЛНТУ для свого професійного та особистісного розвитку!