Ректор ЛНТУ взяла участь у Всеукраїнському форумі «Дні освітнього лідерства»

1 червня, ректор ЛНТУ Ірина Вахович та перший проректор Надія Ковальчук долучилися до триденного Всеукраїнського форуму «Дні освітнього лідерства», що відбувається на базі Національного університету «Запорізька політехніка». Захід відбувається у змішаній формі, тому ректор мала можливість взяти участь у відеоконференції через Zoom-платформу.

фото

Темами виступів на форумі були особливості викладання в закладах вищої освіти та впровадження сучасних європейських інструментів у навчання. Також спілкувалися про відкриту науку в університетах та студентоцентрований підхід у професійній вищій освіті.

фото

Форум проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Національного агентства кваліфікацій, Інституту вищої освіти та Інституту цифровізації освіти Національної академії педагогічних наук України, ГС “Прогресильні”, ГС “Українська асоціація освіти дорослих”, Education USA в Україні.