Ректор Луцького НТУ провів онлайн зустріч із потенційними абітурієнтами

Ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук здійснив онлайн діалог із потенційними абітурієнтами – випускниками Млинівського державного технолого-економічного коледжу.

До участі у спілкуванні також доєдналися представники керівного складу коледжу, декани факультетів Луцького НТУ, завідувачі кафедр та відповідальний секретар приймальної комісії університету.

Передусім, Петро Савчук розповів молоді, чому саме Луцький НТУ варто обирати для здобуття вищої освіти. За його словами, ЗВО має низку унікальних особливостей, якими варто скористатися студентам, а відтак отримати якісну освіту із теоретичними та практичними навиками і можливістю стажування за кордоном.

«Чому Луцький НТУ? Тому що ми унікальний університет за багатьма складовими. Наприклад, у понеділок в нас вихідний, а в суботу відбувається навчання. Крім того, ми єдині на Волині маємо військову кафедру, де відбувається підготовка за трьома спеціальностями: артилерист, танкіст та військовий психолог. Ми запустили систему дуальної освіти, яка дозволяє пройти практичну підготовку на сучасному обладнанні провідних підприємств регіону, а це ModernExpo, Kromberg&Schubert, SKF Україна та інші. До того ж, у нас багато державних місць, що дуже важливо для абітурієнтів», - розповів ректор.

Він також акцентував увагу на можливості проходження навчання у багатьох закордонних університетах за програмою подвійного диплому і додав, що пріоритетом Луцького НТУ є студент і все в університеті робиться саме для нього. Підтвердженням цього, є сильна студентська рада, активне дозвілля та залучення до спорту, можливість самому обирати дисципліни для навчання тощо.

Своєю чергою, відповідальний секретар приймальної комісії Луцького НТУ Юрій Фещук розповів про умови вступу до ЗВО, необхідні документи і сертифікати ЗНО та особливості проведення вступних випробувань. Згодом, до слова долучилися завідувачі кафедр комп’ютерних та економічних спеціальностей, які розповіли потенційним вступникам про особливості навчання у них, різноманіття спеціальностей та можливостей, які відкриваються для студентів у перспективі.

Насамкінець, кожен із слухачів міг напряму поспілкуватися із ректором, деканами чи завідувачами, поставити запитання, які цікавлять молодь та дізнатися більш детальну інформацію щодо вступу-2020.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ