Ректор Луцького НТУ заключила співпрацю з Володимир-Волинським педагогічним коледжем

7 квітня ректор Луцького національного технічного університету Ірина Вахович провела робочу зустріч із директором Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю. Кримського Волинської обласної ради Миколою Савельєвим. Так, під час зустрічі очільники освітніх закладів домовилися об’єднати зусилля, а також використовувати усі наявні ресурси для підвищення рівня якості освіти у регіоні.

Як зазначила в ході розмови ректор Ірина Вахович, основною метою співпраці закладів є покращення якості підготовки кваліфікованих фахівців, обмін досвідом, а також взаємовигідне поєднання наукового потенціалу із практичним досвідом роботи задля вдосконалення якості надання освітніх послуг.

У підсумку, сторони заключили договір про співпрацю та обговорили напрями, перспективи та плани щодо спільної взаємодії.