Робочі питання в онлайні: ректорат у Луцькому НТУ

Планове онлайн-засідання ректорату Луцького національного технічного університету відбулося на платформі Microsoft Teams сьогодні, 5 травня. Передусім, ректор Петро Савчук зазначив, що напередодні, 4 травня, кафедра військової підготовки відзначила 4 річницю від дня заснування. Ректор наголосив на особливому місці, яке займає в Луцькому НТУ військова кафедра та зауважив, що це своєрідна особливість університету і ширші можливості для студентів.

Ще однією темою, яку ректор підняв на початку засідання стало продовження карантину та, відповідно, переведення усіх запланованих заходів на цей період у формат онлайну. Так, Тиждень науки, що заплановано у Луцькому НТУ на середину травня, буде проведено дистанційно. Потому ректор Петро Савчук надав слово деканам та проректорам для тижневої звітності.

Щодо перебігу екзаменаційно-залікової сесії, профорієнтаційної роботи та запланованих заходів виступили декани усіх факультетів. Так, за словами кожного із деканів, ускладнені умови дистанційної здачі сесії не вплинули на успішність і більшість студентів уже завершують здачу усіх іспитів та готуються до захисту бакалаврських робіт. Крім того, на факультетах ведеться активна профорієнтаційна робота із студентами волинських коледжів.

Також ректор поцікавився у деканів факультетів, які проходять акредитацію, про перебіг справ із проходженням перевірок та попереднього оцінювання. Відтак, декан факультету КНІТ Ростислав Редько зазначив, що проходження акредитації їхнім факультетом відбувається на доволі високому рівні та загалом відповідає оцінці «добре». З приводу підготовки до акредитації також доповів декан ФФОЛП Ігор Андрущак. Він зазначив, що факультет активно реагує на усі запити НАЗЯВО та якісно надає усі необхідні дані.

Своєю чергою, відповідальний секретар приймальної комісії Луцького НТУ Юрій Фещук розповів про особливості вступної кампанії 2020 в умовах карантину, зауважив, що в університеті проводиться новий формат профорієнтаційних заходів – онлайн конференції із викладачами та студентами коледжів для ознайомлення їх із спеціальностями Луцького НТУ та надання можливості майбутнім абітурієнтам особисто задати запитання щодо технічних моментів вступу, необхідної документації тощо.

На завершення проректори з НПР коротко прозвітували про діяльність за своїми напрямками, заплановані заходи та досягнення за тижневий період.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ