Роль молоді у забезпеченні сталого місцевого розвитку

10 червня 2015 року відбулася зустріч студентів ІІ та V курсів факультету бізнесу Луцького НТУ з Іриною Гайдучик – керівником Волинського ресурсного центру розвитку демократії з лекційною презентацією на тему «Роль молоді у забезпеченні сталого місцевого розвитку».

На початку зустрічі аудиторія була залучена до обговорення багатьох питань із зазначеної проблематики. Найбільш дискусійним виявилося таке: «Ви маєте забезпечувати сталий місцевий розвиток чи сталий місцевий розвиток має сприяти вашому забезпеченню?». Формат активного діалогу сприяв тому, що студенти не лише замислились над проблемами розвитку Волині та міста Луцька, а й зрозуміли, що саме від участі кожного з них залежить швидкість та якість вирішення цих проблем. Адже через механізми самоорганізації населення, громадські організації, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, місцеві ініціативи можна реально вплинути на покращення умов навколо себе.

Ірина Гайдучик закликала здійснити зміни власної свідомості у напрямку виходу із традиційної зони комфорту та активізації суспільної позиції студентства, наголошуючи, що навіть найбільші зрушення починаються з маленької ініціативи. Було зазначено і те, що Волинський ресурсний центр розвитку демократії є відкритим до діалогу та запрошує усіх небайдужих долучатися до співпраці. Детальнішу інформацію можна отримати за вказаним контактним телефоном: 095-64-54-655.

Завантажити презентацію

Юлія Волинчук,