Розпочинати – зі стратегії: Зенон Кічка про польсько-українське співробітництво на базі Луцького НТУ

29 липня до Луцького НТУ з робочим візитом завітав голова Комітету міського господарства національної економічної палати у Варшаві Зенон Кічка. У робочій зустрічі взяли участь ректор університету – доктор технічних наук, професор Петро Савчук, завідувач кафедри фінансів, доктор економічних наук, професор Ірина Вахович, а також начальник відділу міжнародних зв’язків Тетяна Корнейко та інспектор відділу Алла Шиманська.

Темою обговорення стали два напрямки польсько-української співпраці – науковий та проектний. Йшлося, зокрема, про перспективи формування інноваційного середовища та залучення інвесторів для реалізації інноваційних проектів, в першу чергу енергозберігаючого спрямування.

Як наголосив Зенон Кічка, основне завдання на старті – це добре продумана стратегія. Тому у найближчий час на розгляд сторін буде представлено проект стратегії співпраці між Луцьким НТУ та Комітетом міського господарства національної економічної палати у Варшаві.

Результатом зустрічі стали чітко окреслені кроки співробітництва, першими з яких є проведення на початку нового навчального року семінару з впровадження енергозберігаючих технологій та створення польсько-українського Клубу бізнесу. Метою діяльності Клубу є сприяння обміну інформацією і знаннями між польськими та українськими університетами з активним залученням бізнесових структур та органів влади.

Галина МИКИТЮК