Селу Микове Ківерцівського району – 470 років!

Студенти та працівники Луцького НТУ з такої нагоди та на честь 30-річчя місцевого Будинку культури підготували святкову концертну програму і у неділю, 14 червня, завітали до ювілярів у гості.

Перед початком урочистих та розважальних заходів, приурочених до Дня села, гостей дійства та самих миківчан зустрічав духовий оркестр Луцького НТУ, який створив особливу атмосферу та піднесений настрій.

Концертна програма розпочалась святковим виконанням вальсу студентами Анастасією Глух та Дмитром Литвином. Звеселяли співом ювілярів учасники художньої самодіяльності Лариса Поліщук, Роман Ковальчук, Сергій Герцик, Софія Смолко, Ілона Максимчук (до слова, уродженка сусіднього села Журавичі). А фольклорний ансамбль «Намисто» вразив усіх незвичайним виступом: віночок щирих народних пісень перетворився на справжнє шоу з участю глядачів. Піднесеного настрою додав і виступ керівника театральної студії, провідної актриси Волинського обласного академічного музично-драматичного театру Тетяни Холковської та керівника аматорського театру Володимира Ткаченка. Сподобався миківчанам і класичний український гумор, і веселі сучасні байки. Захоплено спостерігали глядачі і за жартівливими танцями «Черевички», «Повзунець», які виконали учасники колективу «Ремікс».

Миківчани щиро дякували гостям з Луцька, пригощаючи їх ухою та найрізноманітнішими червневими смаколиками.

Галина МИКИТЮК