Серія драйву та творчості продовжується: обрали Міс та Містера ФММТ 2021!

У Луцькому національному технічному університеті відбувся запальний студентський захід «Міс та Містер ФММТ». Участь взяли чотири пари молодих та амбіційних хлопців і дівчат: Олена Пагутяк та Максим Остапенко; Вікторія Деркач та Владислав Вітовщик; Христина Яворська та Назар Фурманець; Анна Величко та Богдан Шаран.

Традиційно, першим конкурсом було відеопредставлення учасників. Юні міс та містери привідкрили перед глядачами та членами журі закулісся свого особистого життя, захоплень, вподобань та інтересів. Зазначимо, що до складу журі увійшли: проректор з НПР та партнерства Надія Ковальчук, начальник відділу молодіжної політики та соціокультурної роботи Сергій Скулинець, власниця салону краси «Бамбук» Діна Простокіна, заступник декана ФММТ Наталія Імбирович.

Мотивуючим вітанням від проректора з НПР та партнерства Надії Ковальчук для учасників дійства стали слова про правильні цілі та їх досягнення. Тож, проректор повідомила, що для учасників є прекрасний приклад краси, цілеспрямованості та інтелекту декан факультету митної справи, матеріалів та технологій Валентина Ткачук, яка саме у цей день успішно захистила докторську дисертацію. Так, усі учасники та гості заходу передали декану гучне онлайн-вітання!

Наступним етапом битви за першість був інтелектуально-філософський конкурс, де кожен учасник відповідав на глобальні життєві запитання та демонстрував свою кмітливість.

Після цього, претенденти за звання «найкращих» ділилися своїми здібностями і талантами. Спорт, стенд-ап, співи, художня та кондитерська майстерність – далеко не повний перелік усіх досягнень, якими славляться студенти ФММТ.

А на завершення битви за першість учасники поринули у чуттєвість та романтику, продефілювавши перед глядачами у ритмі вальсу.

Тож, за рішенням залу у номінації «Глядацькі симпатії» перемогли Яворська Христина та Владислав Вітовщик.

Водночас, члени журі розподілили номінації таким чином:

Міс Стиль - Анна Величко

Містер Мужність - Богдан Шаран

Міс Чарівність - Христина Яворська

Містер Елегантність - Максим Остапенко

Віце-міс ФММТ - Вікторія Деркач

Віце-містер ФММТ - Владислав Вітовщик.

Вітаємо переможців «Міс та Містер ФММТ 2021» Олену Пагутяк та Назара Фурманець!

Олена Третяк, відділ іміджу та промоції