Ще одна успішна #Erasmus історія в ЛНТУ

Вітаємо студентку кафедри матеріалознавства Тетяну Овчарук з початком навчання за програмою Еразмус + за напрямом КА1 в університеті Памуккале, Туреччина.

Навчання нашої студентки у Туреччині розпочалося 22 лютого, тож вона уже охоче ділиться першими враженнями про університет Памуккале:

«Безумовно, перше враження дуже важливе і досить часто воно впливає на подальше життя. Ні, мене не зустріли з почестями в аеропорту, я дісталася до міста за допомогою автобусу (shuttle bus), де на мене чекали ментори Берке Демірер та Онур Оручоглу. Вони привезли мене до моєї квартири та залишили деякі речі (ковдру, подушку та трохи посуду) «для виживання», а ще шокували новиною про те, що моє навчання буде турецькою мовою.

Наступного дня я пішла до університету, територія кампусу настільки велика, що можна заблукати (що я вдало зробила). Університет розташований на околиці міста, біля підніжжя гір. Працівники та студенти університету завжди готові допомогти, хоча через те, що мало хто з них володіє англійською, вам досить важко порозумітися. Завідувач кафедри металургії проф. Джем Ґок заспокоїв мене та пообіцяв надати всі навчальні матеріали англійською мовою, а також показав лабораторії та технічне забезпечення кафедри. Також мені показали кімнату для відпочинку, де я можу випити кави, чаю чи води, а також зачекати на заняття, перепочити або ж позайматися у тиші.

Щодо переваг навчального процесу, то у кожного студента є персональний доступ до електронного навчального ресурсу, де відображається персональний розклад, адже кожен може вибрати лекції для дотримання індивідуальної траєкторії у навчанні.

Загалом можу сказати, що мені подобається така студентоцентрованість та розташування університету».

Чекаємо нових вражень із Туреччини від нашої студентки і бажаємо їй успішного навчання, гарних знайомств та позитивного досвіду!

Закликаємо охочих долучатися до програм обміну та подвійного диплому! За деталями звертайтеся у відділ міжнародних зв’язків ЛНТУ вул.Львівська, 75, каб. 220
43-018, Луцьк
тел./факс (+38-0332) 746150