Ще вчора у руках конспекти, а сьогодні – дипломи!

31 січня 2015 року в Луцькому НТУ відбувся черговий випуск магістрів факультету бізнесу спеціальностей «Управління інноваційною діяльністю», «Менеджмент організацій та адміністрування» та «Логістика».

Урочистий захід було  відкрито зворушливим виконанням Гімну України на саксофоні Вікторією Вавдіюк.

Серед  72 випускників (32 денної форми та 40 заочної) другий рік поспіль 21 отримує диплом з відзнакою. Вручали дипломи члени президії: проректор Луцького НТУ Валентин Талах, завідувач сектору економічного аналізу та оперативної інформації Інституту сільського господарства Західного Полісся Алла Соколова. Декан факультету Тарас Божидарнік привітав студентів та наголосив, що наше життя – калейдоскоп, а факультет нехай залишиться для кожного дороговказом у житті.

Багато нинішніх випускників за роки навчання брали участь в олімпіадах, конкурсах, науково-практичних конференціях, долучалися до розвитку студентського самоврядування. Кращі серед них були нагороджені грамотами за відмінне навчання, активну участь в науковій та громадській роботі факультету бізнесу.

Кілька яскравих концертних номерів стали чудовим доповненням до святкової атмосфери заходу.

Слова подяки лунали з вуст студентів та їх батьків. Так, з вітальними і напутніми словами до випускників звернулася Світлана Кулибаба. Загалом, урочистості відбулися в дружній та теплій атмосфері.

Неля Герасимяк,

заступник декана факультету бізнесу