Що? Де? Коли? - інтелектуальна битва студентів ФММТ

Справжню битву інтелектуалів провів для своїх студентів факультет ММТ, організувавши інтелектуальний батл «Що? Де? Коли?». Приводом для проведення дійства став Всесвітній день захисту прав споживачів.

Учасниками інтелектуальної гри були студенти факультету ММТ, а оцінювали ґрунтовність відповідей викладачі та адміністрація Луцького НТУ. Так,  серед членів журі були: доцент кафедри права Алла Земко, доцент кафедри ТЛП Тетяна Головенко та доцент кафедри ТЕМС Оксана Речун. Крім того, на захід завітали проректор з НПР Надія Ковальчук, та куратор дійства – декан ФММТ Валентина Ткачук.

Тож, гравців розділили на дві команди, аби ті, змогли перевірити свої знання в галузі захисту прав споживачів та позмагатися за лідерство. Битва інтелектів була доволі жорсткою, адже обидві команди добре підготувалися і жодна з них не хотіла віддавати першість.

Наприкінці батлу, на учасників чекали приємні емоції та солодкий подарунок від декана факультету.

Відділ іміджу та промоції

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set?vanity=LutskNationalTechnicalUniversi...