Шлях від студента до веб-розробника

Суботній день для студентів спеціальностей 122 Комп'ютерні науки та 121 Інженерія программного забезпечення  Луцького НТУ став не лише навчальним, а й цікавим та продуктивним. Колишній студент, випускник спеціальності 122 Комп'ютерні науки ЛНТУ поділився власним секретом успіху – шляху від студента до веб-розробника.

На початку лекції Вадим більше розповів про професію веб-розробника, про вміння та тонкощі, а також про роботу в команді, де в нагоді стали знання з університетського курсу «SoftSkills».

Особливо цінним для студентів стало те, що Вадим виділив та наголосив: чому важливо бути студентом. Адже саме в ці роки здобувачі освіти можуть «приміряти» на себе будь-які ролі, ознайомитися з різними напрямками в ІТ-сфері, отримати різнобічну інформацію та визначити, що ж саме йому найближче.

Під час навчання в університеті Вадим був активним учасником олімпіад, тому поділився власним досвідом – про переваги участі. Це не лише нові знання, а й нові міста та знайомства. Ну і звичайно, закликав студентів використовувати ці можливості. А ще ознайомив з корисними посиланнями та платформами для розвитку.

Цікаво, що наш лектор виділив переваги студентського квитка для студентів – майбутніх ІТ-фахівців. Адже за допомогою цього документу можна отримати безкоштовний доступ до багатьох ресурсів.

Розповідаючи про особистий шлях до веб-розробника, Вадим виділив якості, що важливі для такого фахівця:

-Hard Skills;

-Soft Skills;

-Знанняанглійської (>= B1);

-Вміння розвиватися і швидко вчитися;

-Бути відкритим до нового.

Говорячи про англійську, Вадим з вдячністю згадав ділову англійську мову, що вивчалася в університеті – яка також допомогла в його професійному становленні.

Окрім якостей веб-розробника, наш гість розповів про те, як же стати таким фахівцем.

На закінчення  Катерина Денисевич – HR спеціаліст компанії AstoundCommerce, розповіла про безкоштовну інтерактивну онлайн програму JSBootCampUkraine 2021, де надається можливість опанувати JavaScript та спробувати себе у ролі web-developer'а.