Спільна справа об’єднує краще ніж родина: у Луцькому НТУ обговорювали якість освіти

6 жовтня на факультеті екології, туризму та електроінженерії відбулась зустріч студентського активу та фахівців з якості освіти Луцького НТУ: проректором з НПР Оксаною Ляшенко, завідувачкою відділу забезпечення якості освіти та неперервного навчання Оленою Кузьмак та фахівцем першої категорії відділу забезпечення якості освіти та неперервності навчання Олександром Канагеєвим.

Основне питання, яке було на порядку денному: якісна освіта - об’єкт взаємовідносин викладача і студента, те, що є основною цінністю і результатом їх взаємної співпраці. Забезпечення якості освіти - це спільна справа, це активна робота адміністрації, викладачів та студентства.

Під час розмови Олександр Канагеєв акцентував увагу студентства на складових академічної доброчесності, Оксана Ляшенко - на принципах роботи відділу та посиленні його ролі у забезпеченні роботи нашого ЗВО. Потому Олена Кузьмак запропонувала створити на факультеті раду з забезпечення якості освіти, яка складатиметься з представників студентства усіх ОПП факультету, а також обрати одного представника на загальноуніверситетський рівень. Таке представництво, безумовно, посилить не тільки можливість безпосереднього впливу на навчальний процес в університеті, але й дасть змогу студентам відчути дотичність та відповідальність за забезпечення його якості.

Заступник декана факультету екології, туризму та електроінженерії Ірина Бандура