Стабільність і ріст – ознаки професіоналізму!

На Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт бакалавра, спеціаліста, магістра за спеціальністю (напрямом підготовки) «Економіка підприємства» за видами галузей, який проходив 15–16 квітня 2016 року на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету було відзначено як найкращі роботи випускників факультету бізнесу:

Жуковської Ольги (диплом ІІ ступеня), дипломна робота бакалавра, виконана на тему «Шляхи підвищення ефективності діяльності підприємства (на матеріалах ПрАТ «Агроресурс»)» – науковий керівник к.е.н., доцент Пушкарчук Ірина Миколаївна;

Кушнірука Сергія (диплом ІІ ступеня), дипломна робота бакалавра, виконана на тему «Економічна безпека підприємства: діагностика та шляхи забезпечення (на матеріалах ПрАТ «Едельвіка»)» – науковий керівник к.е.н., доцент Пушкарчук Ірина Миколаївна;

Кривовязюка Олександра (диплом ІІІ ступеня), дипломна робота спеціаліста, виконана на тему «Комплексна економічна діагностика та її реалізація на підприємстві (на матеріалах ДП «АСЗ № 1» АТ «АК «Богдан Моторс»)» – науковий керівник к.е.н., професор Кривов’язюк Ігор Володимирович;

Пришко (Гнускової) Юлії (диплом ІІІ ступеня), дипломна робота магістра, виконана на тему «Визначення факторів оптимізації витрат підприємства (на матеріалах підприємств харчової промисловості)» – науковий керівник к.е.н., професор Кривов’язюк Ігор Володимирович.

Ще ряд студентів отримали відзнаки в різних номінаціях: Зубенко Тетяна, Дарук Вадим, Зейналова Тетяна.

Наші студенти ставали призерами всеукраїнського конкурсу впродовж 2011–2016 рр., але цей успіх став найвагомішим!

З перемогами можна ознайомитися за лінками: у 2015 році, у 2013 році.

Вітаємо наших випускників і їх наукових керівників з відзнакою та бажаємо нових перемог студентам факультету бізнесу!

Надія Хвищун
декан факультету бізнесу Луцького НТУ