З 10 по 14 вересня на факультеті комп'ютерних та інформаційних технологій Луцького національного технічного університету проходив Тиждень програміста. Протягом цього періоду студенти та викладачі факультету брали участь у низці цікавих та пізнавальних заходів, спрямованих на підвищення кваліфікації та розширення професійних знань у сфері програмування.

лекція

Однією з головних подій Тижня програміста стала лекція від Android-розробника компанії «EvoPlay» Віталія Кореня. Лектор поділився з учасниками своїм досвідом використання Kotlin Multiplatform для мультиплатформної мобільної розробки.

Основною темою зустрічі стало обговорення технології, яка дозволяє створювати програми для різних платформ і повторно використовувати код на цих платформах, не втрачаючи переваг рідного програмування.

лекція

Kotlin Multiplatform — це сучасна технологія, що дає змогу розробникам створювати додатки, які працюють на різних операційних системах, таких як iOS, Android, macOS та інші. Це рішення дозволяє значно спростити процес розробки, скоротити час на створення багатоплатформних продуктів та знизити витрати на підтримку додатків. Головна перевага — можливість ефективно використовувати спільний код для різних платформ, що робить процес розробки більш гнучким та економічно вигідним.

Лекція

Лекція завершилася інтерактивною частиною, під час якої студенти та викладачі мали змогу поставити запитання Віталію Кореню. Жвава дискусія засвідчила високий інтерес до теми мультиплатформної розробки, а також показала важливість подібних зустрічей для обміну досвідом і підвищення професійних навичок.

Лекція від Віталія Кореня надала студентам цінну інформацію про сучасні тенденції у розробці програмного забезпечення та надихнула на подальші успіхи в кар'єрі.