Стали відомі результати виборів голів студентських рад факультетів ЛНТУ

У Луцькому НТУ відбулися вибори голів студентських рад на факультетах. Впродовж дня молодь мала можливість здійснити своє волевиявлення та обрати того кандидата, якого вважають найбільш гідним очолювати факультетські студради.

Загалом взяли участь у голосуванні 66% виборців від загальної кількості студентів денної форми навчання.

Остаточні результати мають такий вигляд:

-вибори студентської ради ФТМІ: Руденко Анастасія («за» - 94%, «проти» - 6%);

-вибори студентської ради ФММТ: Коржик Юлія («за» - 100%, «проти» - 0%);

-вибори студентської ради ФБП: Шумик Юлія («за» - 88%, «проти» - 12%);

-вибори студентської ради ФАБД: Боярчук Катерина («за» - 95%, «проти»- 5%);

-вибори студентської ради ФЦОСТ: Пащук Олена («за» - 95%, «проти» - 3,8%, «недійсних» - 1,2%);

-вибори студентської ради ФАТЕ: Соніч Іван («за» - 83,1%, «проти» - 11%, «недійсних» - 5,9%);

-вибори студентської ради ФКІТ: Марчевська Марина («за» - 32%); Свирид Юлія («за» - 62%, «недійсних» - 6%).

Адміністрація та колектив Луцького НТУ вітають переможців виборів. Бажаємо успіхів у реалізації задуманих планів та креативних ідей, сподіваємось на цікаву, активну і продуктивну співпрацю!