Усім, хто прагне професійного росту
або шукає перспективних працівників!!!
Організатори заходу: Луцький НТУ та ВОГО «Перспективи Волині».
Основна мета заходу – розвиток професійних якостей, навчання на робочому місці, ознайомлення з особливостями професії. Студент «стежить» за досвідченим співробітником (ментором) в реальній робочій обстановці протягом стандартного робочого дня, при цьому має можливість спілкуватися не тільки зі співробітником, «тінню» якого він є, але і з іншими фахівцями, а також отримувати інформацію про особливості тієї чи іншої посади. Для підприємств та організацій участь у «Job Shadow Days» дасть можливість залучити в компанію кращих і мотивованих студентів зі свіжими поглядами та ідеями, познайомитися з ними, щоб, можливо, надалі запросити на роботу. Job Shadow Days – це ефективний інструмент для навчання самих співробітників і пошуку нових кадрів, які поділяють корпоративний дух компанії.
Перший етап заходу «Job Shadow Days» передбачає реєстрацію усіх бажаючих тіней і менторів. Взяти участь в якості «тіней» мають змогу студенти 4-5 курсів Луцького НТУ, які зацікавлені в особистому і професійному розвитку. Можливість стати ментором надана провідним підприємствам Луцька та Волинської області.
Другий етап передбачає підготовку менторів і тіней до плідної співпраці. Будуть проведені тренінги для студентів – тіней та круглий стіл для представників підприємств та організацій – менторів.
Третій етап Job Shadow Days триватиме протягом листопада 2017 року і передбачає проходження стажування на підприємствах та організаціях міста Луцька та області.
Реєстрація для учасників заходу за посиланням
http://oia.lntu.edu.ua/kafedra/podii/377-startuie-unikalna-podiia-job-shadow-days-2017
Реєстрацію відкрито до 02 листопада 2017 року.