Студент Луцького НТУ виборов диплом ІІ ступеня на Всеукраїнській олімпіаді

З 16 по 18 травня 2018р. у Таврійському державному агротехнологічному університеті на кафедрі Обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання переробних і харчових виробництв».

У ІІ етапі Олімпіаді взяли участь студенти із 14 вищих навчальних закладів України.

Завдання Олімпіади включали проведення трьох турів: виконання письмового завдання на знання теоретичних основ з професійних дисциплін; виконання комп’ютерних тестових завдань зі спеціальності; креслярсько-графічна частина – виконання робочого креслення деталі з використанням комп’ютерного програмного забезпечення.

Результати виконання завдань Олімпіади оцінювало журі у складі: Загорко Н.П. – голова журі, к.т.н., доцент, завідувач кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика Таврійського ДАТУ, Мирончук В.Г. – д.т.н, професор, завідувач кафедри технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проектування НУХТ (м. Київ), Богомолов О.В. – д.т.н, професор, директор Навчально-наукового інституту переробних і харчових виробництв Харківського НТУСГ ім. П. Василенка, Голячук С.Є. – к.с.г.н., доцент, завідувач кафедри обладнання переробних виробництв Луцького НТУ, Васильковський О.М. – к.т.н., доцент кафедри сільськогосподарського машинобудування Центральноукраїнського НТУ (м. Кропивницький), Марченко Д.Д. – доцент кафедри експлуатації і технічного сервісу Миколаївського НАУ, Олексієнко В.О. – к.т.н., доцент кафедри обладнання переробних і харчових виробництв Таврійського ДАТУ, Верхоланцева В.О. – к.т.н., старший викладач кафедри обладнання переробних і харчових виробництв Таврійського ДАТУ, Циб В.Г. – старший викладач кафедри обладнання переробних і харчових виробництв Таврійського ДАТУ.

Перевіривши роботи конкурсантів, журі визначили переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання переробних і харчових виробництв» та нагородили дипломами.

Відтак, диплом ІІ ступеня виборов Сорочук Владислав Вікторович, студент групи М-41(ОПВ), машинобудівного факультету Луцького національного технічного університету.

Корисна для майбутніх фахівців та насичена подіями Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Обладнання переробних і харчових виробництв» і гостинність Таврійського університету залишила надзвичайно приємні враження у всіх учасників.