Перейти до основного вмісту

Студент Луцького НТУ –
золотий призер Кубку Західної України
з греплінгу ADCC 2016

3 квітня студент кафедри дизайну групи Д-31 Михайло Іщук здобув чергову перемогу у міжнародному турнірі «Відкритий Кубок Західної України з греплінгу ADCC 2016», що відбувся у спортивному комплексі «Грація» у м. Львові. Організатори турніру – клуб «GrapplingLviv» та громадська організація «Еволюція суспільства».

Всього у змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів. До участі в змаганнях запрошували як досвідчених спортсменів, професіоналів так і новачків та юніорів. У змаганнях брали участь спортсмени з Луцька, Львова, Одеси, Тернополя, Чернівців, Києва, Івано-Франківська, Рівного, Хмельницького та інших міст України, а також спортсмени з Польщі та Литви. Мала місце конкуренція, адже в деяких вагових категоріях кількість учасників сягала 40 спортсменів.

Провівши блискучу сутичку, волинський борець виборов золоту нагороду в категорії «Б» у вазі до 76 кілограмів. Ставки були високі й конкуренція чимала, тому з кращих здобували перемогу лише найкращі.

Вітаємо Михайла та бажаємо йому нових спортивних перемог!

Довідково. Правила греплінгу версії ADCC вважаються найбільш оптимальними і універсальними для усіх видів боротьби з мінімальними обмеженнями в правилах. Греплінг ADCC започаткували шейхи в Арабських Еміратах. Ідея виникла в Шейха Тахнуна, який вивчав бразильське джиу-джитсу в сім’ї Грейсі, а пізніше зацікавившя ще й на вільною боротьбою та самбо. І саме йому прийшла думка об’єднати всіх борців і дати можливість в рівних правилах визначити – чий різновид боротьби є сильнішим.