Студент спеціальності ІПЗ Луцького НТУ серед призерів всеукраїнської олімпіади

1-2 квітня 2020 року Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та кафедра української та іноземної лінгвістики Луцького НТУ провели Всеукраїнську студентську інтернет-олімпіаду з «Англійської мови та математики», «Англійської мови та фізики», «Англійської мови, фізики та математики».

Студент 1-го курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Качковський Артем здобув 3 місце серед студентів 1 курс в олімпіаді з "Англійської мови, фізики та математики".

До слова, в олімпіаді взяло участь 175 студентів 1-2 курсів з Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національного університету «Львівська політехніка», Національного університету «Запорізька політехніка», Луцького національного технічного університету, Державного університету телекомунікацій, Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені героїв Крут.

Вітаємо Качковського Артема та наукового керівника Смаль О.В. з перемогою! Бажаємо подальших здобутків!

Кафедра української та іноземної лінгвістики Луцького НТУ