Студентам Луцького НТУ презентували програму навчання та роботи у Німеччині

У Луцькому НТУ відбулася зустріч заступника директора компанії «Mavista» Соломії Щуцької зі студентами.

На зустрічі молоді розповіли про фахову практику та сезонні роботи у Німеччині. Зокрема, студенти мають можливість під час зимових та літні канікул поїхати на сезонні роботи і для цього існують  різноманітні вакансії за різними спеціальностями. Участь у практиках можуть брати студенти різних факультетів та фахових напрямків.

До того ж, під час навчально-виробничої практики за кордоном студент має можливість отримувати кошти у винагороду.

За словами Соломії Щуцької, компанія «Mavista», зі свого боку, робить усе можливе, щоб студент отримав комфортні умови, для цього є можливість підписання договорів з роботодавцями стосовно працевлаштування або практики студентів.

Крім того, спектр вакансій дозволяє долучатися студентам аграрних та інженерних напрямків, готельно-ресторанної справи, будівельникам та економістам тощо. Більше того, на навчально-виробничу практику у Німеччину можна поїхати навіть без знання німецької мови.

За детальною інформацією та повним переліком вакансій і умов програми звертайтеся у відділ міжнародних зв'язків Луцького НТУ або до компанії-партнера нашого університету "Mavista".

Варто зазначити, що компанія Mavista – освітня агенція, яка надає широкий асортимент послуг пов’язаних із навчанням, стажуванням та волонтерськими програмами по всій Німеччині.  Компанія спеціалізується на різноманітних освітніх програмах за кордоном, зокрема, надає широкий спектр програм для абітурієнтів, студентів та випускників навчальних закладів. Співробітники компанії мають досвід навчання за кордоном і надають консультації з усіх питань, пов’язаних із виїздом до іншої країни.

Основними напрямами діяльності є:

-навчання в вищих навчальних закладах Німеччини;

-підготовчі курси до вступу в університет;

-навчально-виробничі практики;

-робота на канікулах для студентів;

-пропозиції щодо мовних курсів;

-ознайомчі екскурсії по університетах Німеччини;

-шляхи фінансування навчання;

-програма AuPair;

-волонтерство.

Mavista допомагає з вибором освітньої програми відповідно до побажань студента, надає перелік університетів, передумови для вступу, терміни подачі документів та вартість навчання у них. Також освітня агенція надає інформаційну підтримку в отриманні візи та повний перелік умов, за якими надається робота на канікулах для студентів та проходження практики у закордонних фірмах.

Зазначимо, що в рамках співпраці Луцького НТУ та компанії Mavista, було підписано угоду про реалізацію спільних проектів та перспектив для розширення можливостей студентів ЛНТУ у проходженні практики, навчання та стажування за кордоном.

Відділ іміджу та промоції