Студентам Луцького НТУ провели практичні заняття з ліквідації НС

Управління ДСНС у Волинській області провело справжні практичні навчання для студентів Луцького НТУ спеціальності «Цивільна безпека», «Середня освіта (Фізичнакультура)». Так, юні політехівці відвідали аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Управління ДСНС у Волинській області, де їм провели екскурсію пожежним музеєм, огляд території та продемонстрували особливості роботи спеціалістів ДСНС. Варто зазначити, що студенти ФЦОСТ відвідали установу разом із деканом Галиною Герасимчук та викладачами кафедри ЦБ.

Як зазначає завідувач кафедри цивільної безпеки Валентина Федорчук-Мороз, метою візиту студентів до рятувальників було отримати практичні навички, наочно побачити специфіку ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, а також поспілкуватися із представниками однієї із найбільш відповідальних професій.

Відтак, окрім пізнавальної екскурсії, студентів ознайомили з процесом наданням серцево-легеневої реанімації. Повноцінне науково-практичне заняття влаштували фахівці медицини катастроф для молоді.

Водночас, юним відвідувачам пощастило на власні очі побачити як працює пожежний автомобіль. Крім того,  працівники ДСНС продемонстрували роботу аварійно-рятувальних служб, хімічного та радіаційного захисту, а також особливості роботи піротехніків.

Висловлюємо щиру подяку керівництву та працівникам аварійно-рятувальному загону спеціального призначення Управління ДСНС у Волинській області за чудово проведений час!

Олена Третяк, відділ іміджу та промоції

Фото Михайло Огроднічий: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUnivers...