Студентам Луцького НТУ розповіли про систему ведення бізнесу та податки

26 лютого, з ініціативи доцента кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Луцького НТУ Людмили Павлюк, студентам групи ПТБ-41 було організовано зустріч із завідувачкою пресслужби адміністрування субсайту та комунікацій з громадськістю ГУ ДПС у Волинській області Оленою Нікотіною.

В ході зустрічі студенти отримали цінну інформацію про започаткування бізнесу суб'єктами економічної діяльності в Україні. Також розмовляли про загальну та спрощену системи оподаткування та особливості їх використання. Йшлося й про порядок сплати податків та платежів. В рамках зустрічі кафедра обговорила  можливості взаємовигідної співпраці з податковою службою, а студенти отримали цінні рекомендації щодо успішного ведення бізнесу. Захід відбувся в рамках вивчення дисципліни «Бізнес-планування».

Щиро дякуємо лектору за пізнавальну та цікаву лекцію.

Людмила Павлюк, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Луцького НТУ