Студентів факультету бізнесу навчали планувати кар’єру
креативними підходами

4 квітня 2015 року відбувся тренінг щодо планування кар’єри: «ПрофесіЯ», участь в якому взяли 18 студентів факультету бізнесу 1-5 курсів навчання.

На заході учасники шукали відповіді на запитання: чи ти створив/ла для себе бачення своєї професії? ти прагнеш будувати кар’єру і досягти значних професійних висот? що для тебе означає «професійний успіх»?

На тренінзі досліджували образ професійного майбутнього, розкривали таланти та секрети професійного призначення, визначали професії, які дають найбільші перспективи професійного успіху кожному.

Тренінг проведено у відкритому форматі із застосуванням методики OpenSpace, що привезена із семінару SemiFitExperientialLearning, та методики арт-терапії для творчого розвитку потенціалу особистості.

Ведуча тренінгу – Ольга Созонік, арт-терапевт, арт-коуч, засновниця ВОГО «Корпорація щастя» коментує захід:

«Професійний успіх – те, до чого прагне кожен студент, навчаючись ще на першому курсі університету, хоча критерії професійного успіху в кожного свої. Саме на  тренінзі студенти під час дружньої розмови поділилися історіями успіху своїх друзів, визначили фактори, які впливають на професійний успіх. Учасники заходу зауважили, що успіх залежить як і від докладених зусиль, так і від правильно обраної справи, до якої, так би мовити, лежить душа. Крім того, студенти зазначили, що професійний успіх важливо планувати, але все ж бути відкритим до допомоги інших людей, підказок, котрі надходять до нас через книги, спілкування, життєвий досвід.

Під час тренінгу студенти-майбутні бізнесмени мали час помріяти про свій ідеальний професійний день та визначити, які його складові уже наявні. Згодом були створені «професійні країни», до яких долучались ті студенти, здібності яких відповідали стилю життя країни».

Враженнями поділилася Ірина Охват, студентка групи МО-21: «Після третьої пари нам хотілося відпочити, і це вдалося чудово реалізувати за допомогою арт-терапії. Під спокійну музику ми розповідали про свої мрії та бажання, ділилися своїм невеличким досвідом та талантами, фантазували. Кожен з нас мав цікаве завдання, під час якого потрібно було описати свій «ідеальний день», в якому ми можемо робити все, що нам довподоби. Коли кожен з нас створив такий щасливий день, то захотілося в майбутньому втілити це в реальність».

Ще одним акцентом, який підтверджує популярність та актуальність проведення заходів такого зразка, є бажання самих студентів продовжувати такі зустрічі.

Щира подяка арт-терапевту Ользі Созонік за вкотре проведений креативний розвиваючий захід для студентів факультету бізнесу Луцького НТУ!

Неля Герасимяк,
заступник декана факультету бізнесу