Студентів ЛНТУ закликають бути активними у процесі забезпечення якості освіти

У стінах Луцького НТУ відбулася зустріч адміністрації університету і відділу забезпечення якості освітнього процесу, ліцензування та акредитації зі студентами, які є членами відповідних комісій на факультетах.

За словами проректора з НПР Оксани Ляшенко, оскільки студенти залучені в процеси забезпечення якості освіти в університеті, для них була організована робоча зустріч: «Ми хочемо на системній основі залучити студентство до процесів забезпечення якості освіти, почути їхнє бачення і дати певні свої настанови, аби вони вивчали потреби усього студентства».

Захід відбувся у формі діалогу, де здобувачі озвучили свої пропозиції щодо покращення якості освіти і тепер вони організовуватимуть подібні зустрічі зі студактивом на факультетах, аби почути думки молоді зсередини.

Такі заходи, обіцяють в адміністрації ЛНТУ, відбуватимуться систематично, для того, щоби студенти активніше долучалися до формування якості освіти в університеті та ділилися своїми ініціативами щодо цих процесів. Так, на разі, здобувачі можуть внести власні пропозиції щодо того, які питання вони хотіли б побачити у відповідних тематичних опитувальниках.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції