Студентів Луцького НТУ вчили мотивації

3 квітня студентам ІІ-го курсу спеціальності «Автомобільних перевезень» машинобудівного факультету Луцького національного технічного університету провели семінар на тему «Мотивація».

Зокрема, захід відбувся у рамках дисципліни «Основи менеджменту». Так, запрошений практик з Молодіжного центру Волині Світлана Мілінчук розповіла про різні погляди на мотивацію, у тому числі про важливі фактори підвищення ефективності діяльності організацій.

Професор кафедри менеджменту, який власне і організував захід, Тарас Божидарнік поділився враженнями: «Відчутно, що гість має освіту соціального психолога. Світлана зуміла легко подружитися з аудиторією. Тема важлива не тільки в майбутньому фаху, а й у повсякденному житті: людські цілі, пріоритети, цінності, тривоги, хобі, комунікації та багато іншого. Оратор зуміла вдало поєднати теорію з практикою та зацікавити студентів до практичної роботи на тему «Мотивація». Крім того, гуртом було переглянуто і обговорено два мотиваційних відеоролики, які змусили замислитися. Загалом заняття промайнуло дуже швидко та корисно, адже поради і настанови були цінними та практичними».

Світлана Мілінчук, своєю чергою, зазначила, що здобувачі освіти були навіть дуже активні і зацікавлені темою. «Ви маєте чудовий підхід до студентів. Було приємно з Вами співпрацювати», - резюмувала, звертаючись до професора, ведуча заходу.

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

БІльше фото за посиланням: https://www.facebook.com/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=al...