Студентів та викладачів вчать боротися з хакерами

21 травня в рамках програми «IT cluster» на кафедрі автоматизованого управління виробничими процесами Луцького НТУ разом з комп’ютерною академію «ШАГ» проведено майстер-клас на тему «Антихакер».

Лектор – завідувач кафедри мережевих технологій комп’ютерної академії «ШАГ» Олександр Лінчук ознайомив студентів та викладачів з програмним продуктом SNORT, який використовується для захисту комп’ютерів від хакерських атак, а також із налаштуванням його і системи Google-календар для оповіщення системних адміністраторів про хакерські атаки.

Майстер-клас пройшов в приємній атмосфері. Були присутні студенти кафедри автоматизованого управління виробничими процесами та кафедри компютерних технологій професійного навчання, для яких ця тематика надзвичайно актуальна.

Олег Смолянкін,
асистент кафедри автоматизованого управління