Студентка факультету бізнесу взяла участь у Всеукраїнському тренінзі із розвитку молодіжних громад

Юлія Пустовіт, студентка факультету бізнесу напряму підготовки «Економіка підприємства» взяла участь у Всеукраїнському тренінзі «Нові медіа: нові можливості для молодіжних громад», який відбувся у місті Києві 1–2 липня за підтримки Фонду народонаселення ООН. Юлія представляла Студентську раду Луцького НТУ.

Основними спікерами були: Нузхат Есан (представниця Фонду народонаселення ООН), Віталій Мороз (керівник програм нових медіа ГО «Інтерньюз-Україна») та Христина Смага (спеціаліст з маркетингу в соціальних мережах PocketBook).

Учасники тренінгу розглядали питання ефективного використання можливостей соціальних медіа для позиціонування організацій в онлайн-просторі, створення соціального медіа-контенту з використанням нових медіа, просування результатів роботи своїх молодіжних спільнот, а також залучення нових аудиторій до цієї роботи та пошуку інших ресурсів.

«Цей та інші подібні тренінги дозволять активніше залучати молодь до продуктивної роботи в соціальних системах та в повному обсязі використовувати можливості медіа-ресурсів, адже саме вони є потужним каналом мобілізації підтримки та популяризації молодіжних ініціатив», – зазначила Юлія.

Надія Хвищун,

заступник декана факультету бізнесу