Студентка ФБ стала переможницею всеукраїнського конкурсу

На Всеукраїнському конкурсі студентських дипломних робіт зі спеціалізації «Економіка підприємства» за ступенем вищої освіти «бакалавр», який проходив 23 квітня 2020 року на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, вже вкотре високо оцінено підготовку студентів кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Луцького національного технічного університету.

На підставі відкритого обговорення та оцінювання дипломних робіт конкурсна комісія одним з переможців визнала кваліфікаційну роботу Євчук Аліни на тему «Теоретико-методичне обґрунтування та оцінка інтенсифікації виробництва сучасного підприємства» (на матеріалах ПрАТ «СКФ Україна»). Її буде нагороджено дипломом ІІ ступеня. Науковий керівник переможниці проф. Кривов’язюк Ігор Володимирович.

Вітаємо нашу магістрантку та наукового керівника з відзнакою та бажаємо нових перемог студентам факультету бізнесу!

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Луцького НТУ