Студентка Луцького НТУ –
переможець Міжнародного конкурсу
студентських наукових робіт

З метою створення умов для творчого зростання обдарованої молоді, активізації науково-дослідної роботи студентів кафедрою менеджменту банківської діяльності Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана було організовано проведення Другого Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку».

З направлених на конкурс студентських наукових робіт (ВНЗ України (міста Київ, Харків, Черкаси, Севастополь, Луцьк, Суми, Тернопіль) та Російської Федерації (міста Москва, Санкт-Петербург)) до участі у ІІ турі було рекомендовано 19. Учасницею ІІ туру, який відбувся 21 травня 2015 року в стінах КНЕУ імені Вадима Гетьмана, стала студентка спеціальності «Банківська справа» факультету обліку та фінансів Луцького НТУ Дарія Збирун.

На розгляд журі конкурсу, до складу якого входили відомі науковці та фахівці з банківської справи, були представлені наукові дослідження, що стосувалися як теоретичних, так і практичних аспектів сучасного стану та перспектив розвитку банківської системи України, так і різних напрямів діяльності банківських установ.

Студентка ФОФ Дарія Збирун захищала наукову роботу на тему «Особливості та аналіз функціонування ринку платіжних карток в Україні», виконану під керівництвом кандидата економічних наук, доцента Наталії Корецької. Результатом участі Дарії у конкурсі стало нагородження її дипломом І ступеня.

Колектив факультету обліку та фінансів Луцького НТУ вітає студентку БСм-51 Дарію Збирун та її наукового керівника Наталію Корецьку з вагомим науковим здобутком та бажає нових наукових звершень!

Валентина Галущак,
заст