Студентки кафедри дизайну Луцького НТУ – на конкурсі «З Україною в серці»

В Арт-галереї Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» відбулася виставка найкращих робіт творчого конкурсу «З Україною в серці». Участь у ньому взяли студентки кафедри дизайну Луцького НТУ групи Д-31 Бакун Ольга та ДНс-21 Катерина Панько. У рамках першого етапу конкурсу компетентне журі відібрало понад сотню найкращих робіт. Власне, їх і експонували в арт-галереї.

На виставці представлено роботи з різних видів декоративно-ужиткового мистецтва: вишивки, ткацтва, гончарства, художньої кераміки, писанкарства, витинанки, лозоплетіння, плетіння з рогози, кореня сосни, соломоплетіння, художньої обробки сіна, народної текстильної ляльки, розпису на склі, різьблення по дереву, декоративного розпису. Кожен виріб – це твір, який відбиває художньо-духовну концепцію та має мистецьку цінність.

Конкурс серед школярів та студентської молоді проходив за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», народного депутата України Ірини Констанкевич та Союзу українок США.

Виставка – це другий етап мистецького конкурсу, на якому учасники мають підтвердити свою майстерність з майстрами народної творчості Волинського осередку національної спілки майстрів України. 5 квітня кожен виконав творчу роботу, так завершився ІІ етап конкурсу «З Україною в серці». Юні майстри під керівництвом членів журі працювали у секціях і вправно доводили свої уміння і майстерність:

гончарство, художня кераміка (керівник Володимир Кусик)

вишивка, ткацтво (керівник Оксана Пузняк)

писанкарство (керваник Ірина Нікітіч).

22 квітня відбулося нагородження переможців та учасників конкурсу. Після оцінювання їхніх робіт, кваліфіковане журі відібрало 36 переможців. По завершенню конкурсу найкращі роботи експонуватимуться на виставках у Києві та США. Вони продовжуватимуть життя, нестимуть радість, задоволення і втіху тим українцям, які проживають в Америці.

Асистент кафедри дизайну Анна Дідух