Студентська рада Луцького НТУ прозвітувала за рік роботи

17 травня відбулася конференція студентів Луцького національного технічного університету. На порядку денному розглядали п’ять питань.

Передусім голова Студентської ради Луцького НТУ Ірина Гаранчевська прозвітувала про виконану роботу за 2017/2018 н.р. Зокрема, рада розробила свій бренд, колір та продукцію. Також активно попрацювала у розвитку та популяризації спільноти у соцмережах: розповсюдження усіх заходів, їх анонсів та релізів. Також відбулося офіційне відкриття кабінету ради, де регулярно проводяться збори, тренінги та зустрічі з цікавими особами. Впродовж цього навчального року студенти організували конкурси «Міс та Містер» факультетів та коледжів ЗВО, завершальним дійством яких був конкурс «Король та Королева Луцького НТУ-2018», що молодь планувала та готувала понад півроку. Крім того, здобувачі освіти активно долучалися до організації таких заходів: «Хелловін», «День автомобіліста», «Батл факультетів», «Визначення кращих кімнат у гуртожитках», вивчення англійської мови разом з волонтером Корпусу миру США Джейсоном Маккролою «English club», «Зимова школа бізнесу», «Студентський форум», акція «Зробимо Луцьк чистим», «Конкурс проектів Луцького НТУ», «Студентська пральня» тощо. Паралельно активні студенти з матеріальною допомогою відвідували діток з особливими потребами. Рада активно співпрацює з українськими та закордонними університетами, до прикладу, нещодавно відбулося офіційне підписання меморандуму про співпрацю між Студентською радою Луцького національного технічного університету та Асоціацією іноземних студентів при Вищій Школі Економіки у місті Бидгощ. До того ж, студент Луцького НТУ Віталій Сніжко став головою студради Волині. Прозвітувала Ірина Гаранчевська і про матеріальні витрати, які освоїла рада за І та ІІ семестри.

Також на конференції затвердили порядок проведення виборів голів студентських рад факультетів, університету та до складу Вченої ради ЗВО. Так, з 18 по 30 травня відбудеться подача заявок та документів; з 31 травня по 6 червня оброблятиметься інформація по кандидатах; 7 та 8 червня – вибори.

Окрім цього, молодь проголосувала за утворення Наглядової ради замість Контрольно-ревізійної в положенні про студентське самоврядування. Відтак, до її складу у наступному навчальному році увійдуть: Демян Петрик, Ірина Гаранчевська та Віталій Сніжко.

На завершення дійства студенти подякували одне одному за плідну співпрацю.

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab...