Студенти факультету бізнесу зустрілись
із захисником України

Немає такого українця, який би не бажав миру і спокою Україні. Весь народ нашої держави обєднався нині проти агресора. І багато чоловіків та жінок мужньо захищають кордони нашої держави.

Без усякого сумніву, мине зовсім небагато часу і про них писатимуть книги, зніматимуть кінофільми. На прикладах беззаперечного виконання священного обовязку – стати на захист кордонів держави, коли в цьому є гостра потреба, – виховуватиметься не одне покоління українців. Бо вони – справжні герої, які у нерівному двобої із терористами, найманцями протиставили їм свій патріотизм, відповідальність та безмежну любов до країни. І саме за це їм наша людська вдячність і низький уклін.

Одним із таких героїв нашого часу є Ігор Андрійченко, демобілізований офіцер управління 13-го окремого мотопіхотного батальйону, учасник АТО, який 20 травня 2015 року на запрошення декана Тараса Божидарніка завітав на зустріч із студентами факультету бізнесу Луцького НТУ.

Ігор Андрійченко продемонстрував студентам презентацію на тему: «Терористична війна. План дій та участь кожного українця», світлини воєнних реалій та закликав не бути байдужими до подій, що відбуваються в країні.

Ігор розповідав про воєнні будні, про дорогих і близьких йому друзів, які несли службу разом із ним. Добре було видно його біль і щем у душі від подій на сході України, від загибелі воїнів, яких уже не повернути. Він охоче відповідав на питання студентів. А студенти в свою чергу прагнули почути щось важливе, хвилюючись про захисників України, які борються за нашу волю і незалежність.

«Проблема нашого суспільства в тому, що ми прагнемо змін, проте ніхто не хоче ці зміни робити власноруч. Якщо кожен почне з себе, то результат не змусить себе чекати і ми матимемо і мир, і процвітання», – наголосив запрошений.

Всі присутні висловили подяку і шану усім бійцям, побажання миру і – обов’язково – найшвидшого їх переможного повернення.

Надія Хвищун,
заступник декана факультету бізнесу