Студенти кафедри менеджменту ознайомилися з роботою ЦНАПу та Луцької міськради

Студенти першого курсу ОП 073 «Менеджмент» гр. МО-11  19 березня 2021 року  в Міжнародний день клієнта відвідали Департамент «Центр надання адміністративних послуг  у місті Луцьку» та Луцьку міську раду.

Директор департаменту ЦНАП Лариса Карп’як та адміністратор Олена Кравчук розповіли студентам про основні завдання діяльності ЦНАП, види послуг, особливості обслуговування клієнтів сервісами електронної черги та інших інформаційних технологій. Начальник відділу реєстрації бізнесу Віктор Маковецький розповів про процедуру реєстрації і зняття з обліку суб’єктів господарювання, особливості організації праці державних реєстраторів та керівників середньої ланки, їх обов’язки.

Продовження навчального заняття відбулось у Луцькій міській раді, де начальник організаційного відділу Олена Барська охарактеризувала організаційну структуру Луцької міської ради, інформаційні технології комунікаційної взаємодії організаційних структур, регламент проведення сесій міської ради та засідань виконавчих комітетів, правові механізми регулювання співпраці між територіальними громадами.

Проведене виїзне навчальне заняття сприяло набутті компетенцій з дисциплін «Організація праці менеджера», «Економічна інформатика», «Право».

Кафедра менеджменту