Студенти ЛНТУ навчалися підприємництву у директорки служби таксі

Особливу увагу у Луцькому НТУ приділяють тому, аби студенти здобули максимум практичних навичок, поряд із теоретичним навчанням. Пріоритетними, у такому випадку, є зустрічі з тими людьми, які уже досягнули успіху у професійному житті і на власному досвіді можуть дати корисні поради майбутнім фахівцям.

Досвідом ведення підприємницької діяльності зі студентами третього курсу спеціальності ПТБ поділилася керівник служби «Чумак-таксі» Ольга Урбанович. Вона розповіла майбутнім бізнесменам про те, як побудувати успішну кар’єру підприємця, з якими складнощами вони можуть стикнутися і як ефективно побороти ризики.

За словами організатора заходу професора кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Любові Ліпич, подібні заходи важливі для студентів, адже у них є змога зустрітися із успішним підприємцем і почути про те, що собою являє обрана спеціальність, як воно - стати підприємцем, наскільки це вигідно, ризиковано та ефективно і що ж їх чекає у майбутньому.

Натомість, Ольга Урбанович зазначає, що у молоді є великий інтерес до того, аби перейняти досвід уже реалізованих підприємців і це важливо, адже таким чином студенти стають мотивованими і готовими до професійних викликів.

«Звичайно, такі зустрічі обов’язково повинні бути, бо ми розповідаємо про те, як ми йшли до власної справи, що нас спонукало стати підприємцями і відкрити свою фірму. Діти ставили запитання: «чи не було страшно», «які були ризики під час роботи»Власне, у таких діалогах, ми можемо поділитися своїми думками, чому вчиняли так чи інакше у підприємницькій діяльності. Ми прокладаємо їм шлях і наголошуємо, що ризики є, але треба діяти, працювати і мріяти!», - резюмує Ольга Урбанович.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції