20 червня, межах проекту «JOB SHADOW DAY – 2024», який реалізується кафедрою обліку і аудиту, здобувачі освітньої програми «Облік і оподаткування» бакалаврського рівня вищої освіти Юлія Тлучкевич, Влад Голубєв, Оксана Назарчук завітали на одноденне стажування у Волинській обласній громадській організації «Перспективи Волині».

JOB SHADOW DAY – 2024

ВОГО «Перспективи Волині» – громадська організація, яка здійснює свою діяльність з 2011 року.  Дякуємо Мирослава Будчик, керівнику проєктного відділу ВОГО «Перспективи Волині» за екскурс у світ грантового менеджменту.

ВОГО «Перспективи Волині» активно співпрацює із національними та міжнародними донорами та успішно реалізовує грантові проекти у сфері освіти та культури.

JOB SHADOW DAY – 2024

«Проектна діяльність дає можливість поєднати в собі навики бухгалтера, креативного менеджера та організатора. Ми дізналися про реалізовані проєкти в нашому Луцьку і це дійсно працює на користь людей і міста» – відмітила Оксана Назарчук.

Юлія Тлукевич зазначила, що «Job shadows day» – це крута можливість для студентів ближче познайомитися із роботодавцями. Студентка дізналася багато корисної інформації про гранти, як їх шукати і яким чином реалізовувати себе у цій сфері.

JOB SHADOW DAY – 2024JOB SHADOW DAY – 2024

Дякуємо активним учасникам та нашим партнерам за можливість реалізувати, хоч і короткотермінові, але такі потрібні в наш час зустрічі!