У Луцькому національному технічному університеті стартувала благодійна акція «Смаколики для Захисника». Її ініціаторами виступили студенти та викладачі кафедри технологій і обладнання переробних виробництв.

Впродовж трьох днів здобувачі освіти третього курсу спеціальності «Харчові технології» та студенти скороченої форми (ХТ-31 та ХТС-11) працюють над виготовленням смаколиків для наших захисників.

ТОПВТОПВТОПВТОПВТОПВТОПВ

За словами доцента кафедри ТОПВ Юрія Федоруся, чимало студентів уже працюють на підприємствах громадського харчування, тож мають досвід у приготуванні смачних страв. Молодь згуртувалася для того, аби підтримати наших захисників і передати їм частинку тепла та любові. Акція триває усього три дні, аби воїнам ЗСУ передати лише найсвіжішу випічку.

Головним технологом та розробником рецептури виступила доцент кафедри Світлана Панасюк.

ТОПВТОПВТОПВТОПВТОПВ

Крім того, молодь влаштувала прямі ефіри у Тік-Ток з процесу своєї роботи, аби зібрати кошти на потреби військовослужбовців. Результати збору стануть відомі уже невдовзі. Тим часом, колектив кафедри та студенти закликають охочих долучатися до благодійної акції і привозити власні смачні дарунки для захисників.

Акція діятиме до 25 березня, збір відбувається в ауд.149. Умова: зберігання не менше 14 днів. Контактний телефон: 095 2003220 Голячук Сергій Євгенович.

ТОПВТОПВТОПВ