Компанія МотоЗілла оголошує конкурс для студентів та учнів українських навчальних закладів.

«Наша мета - показати важливість мати активну громадянську позицію, що незалежно від віку, завжди можна знайти можливість для підтримати тих, хто прагне бути кращим!»,-кажуть організатори.

Щоб стати учасником необхідно підготувати конкурсну роботу згідно з умовами на сторінці: https://motozilla.com.ua/ua/blog/scholarship/

За найкращу статтю учасник отримає стипендію у розмірі 20000 гривень!

Грант

Для участі у конкурсі дозволене використання лише особистого досвіду та опис власних історій та дій зроблених у контексті перемоги:

• Активна Підтримка Збройних Сил: Студенти, які надають активну підтримку військовим частинам, лінії фронту чи участь у військових проектах.
  • Громадська Активність та Патріотичні Ініціативи: Оцінюється внесок у вирішення соціальних проблем, пов'язаних із війною, та патріотичні проекти.
  • Реалізація Проектів для Захисту Національної Безпеки: Студенти, які розробляють та впроваджують проекти, спрямовані на зміцнення національної безпеки та розвитку оборонної сфери.

Дедлайн подачі: 21.05.2024!