Студенти ЛУЦЬКОГО нту долучились
до облаштувАння благоустрою
відомих птахокомплексів
Впродовж серпня 2015 року було організовано виїзд студентів та викладачів гуртка «Грунтознавство, механіка грунтів» на проведення інженерно-геологічних вишукувань при виконанні робіт з благоустрою на будівництві птахоферми з вирощування батьківського стада. Виконувані роботи було проведено на території Веселівської сільської ради, що в Луцькому районі Волинської області.
Участь у виконанні науково-технічних робіт взяли студенти групи БДН-32, а також доцент Володимир Маліков та старший викладач Ярослав Панасюк (кафедра автомобільних доріг та аеродромів). Було зроблено десять свердловин глибиною 2 м кожна, проби взяті з кроком 1 м по глибині.
Відбір проб грунтів із свердловин
Дослідження фізико-механічних властивостей грунтів в міжкафедральній науково-дослідній лабораторії факультету будівництва та дизайну
Досліджено характеристики грунтів: різновиди, гранулометричний склад, вологість, щільність, набухання, оптимальна вологість при максимальній щільності, кут внутрішнього тертя та зчеплення. Також було створено таблицю нормативних і розрахункових значень показників властивостей грунтів.
Між ТзОВ «Агідель» та міжкафедральною науково-дослідною будівельною лабораторією було заключено договір № 21/15 від 3 серпня 2015 р. і отримано кошти на суму 15 289 грн. Результати науково-технічних досліджень впроваджені у виробництво при виконанні робіт з благоустрою території птахоферми (згідно протоколу № 42 від 22 серпня 2015 р.).
Ярослав Панасюк,
старший викладач кафедри автомобільних доріг
та аеродромів
Володимир Маліков,
доцент кафедри автомобільних доріг
та аеродромів