Студенти Луцького НТУ отримали посвідчення водія

Спільно з Волинським обласним учбовим центром підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів агропромислового комплексу та Луцьким національним технічним університетом студенти спеціальностей «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва» «Обладнання лісового комплексу» мають змогу здобути робітничу спеціальність та отримати посвідчення тракториста-машиніста. На основі укладеного договору та спільного інтегрального навчального плану, між вище згадуваними організаціями, було проведено заняття на базі кафедр інженерного та комп’ютерного забезпечення агропромислового комплексу та теорії механізмів машин і обладнання лісового комплексу з підготовки фахівців за цією спеціальністю.

Для оцінки рівня отриманих теоретичних знань було організовано складання іспиту в інспекції з Держтехнагляду під керівництвом інспектора Марчука В.В. Комісія у процесі перевірки відповідей виявила хороші знання з предметів, освоєння яких вимагається при отриманні зазначеної професії.

Студенти представили свої практичні навики у водінні, вміння маневрувати, агрегатувати трактор з іншими сільськогосподарськими машинами.

Результатом іспиту стало вручення посвідчень тракториста-машиніста категорії «А1» 25-м студентам машинобудівного факультету. Після складання іспиту інспектор побажав юнакам, щоб набуті знання та посвідчення тракториста допомогло в працевлаштуванні після закінчення університету.

Віктор Тарасюк,
старший викладач кафедри кафедр інженерного

та комп’ютерного забезпечення агропромислового комплексу

Ігор Цизь,