Студенти Луцького НТУ - переможці Чемпіонату Волині з ММА

Студенти технологічного факультету Луцького НТУ здобули перемогу у відкритому Чемпіонаті Волині зі змішаних єдиноборств ММА.

8 лютого в місті Луцьку на базі спортивно-розважального комплексу «Адреналін-сіті» відбувся відкритий Чемпіонат Волині зі змішаних єдиноборств ММА, в якому взяли участь близько 250 спортсменів з Волинської, Львівської, Київської та Рівненської областей. Організував і провів змагання Волинський обласний відокремлений підрозділ ГО «Федерація змішаних єдиноборств ММА України».

Учасниками змагань стали троє студентів Луцького НТУ. Золоті нагороди вибороли студенти груп ФК-21 Мельничук Іван та ФК-31 Шелофаст Даниїл, бронзу – студент групи ФК-12 Ковальчук Дмитро.

Вітаємо наших бійців з перемогами, бажаємо міцного здоров’я та наступних досягнень!

Кафедра фізичної культури, спорту та здоровя