СТУДЕНТИ ЛУЦЬКОГО НТУ
ПРОДОВЖУЮТЬ ПІДТРИМУВАТИ БІЙЦІВ АТО

Кафедра автоматизованого управління виробничими процесами разом зі студентами та працівниками корпусу №2 Луцького НТУ долучилися до всеукраїнської акції зі збору пластикових кришечок. Важливість цієї акції у тому, що кришечки у подальшому перероблюють на протези для воїнів АТО.

Ініціатором виступає благодійний фонд «ОВЕС». У Луцьку роботу зі збору пластикових кришечок координують місцеві представники всеукраїнського екологічного проекту «Let'sdoit, Ukraine».

Прізвища бійців, яким будуть зроблені протези за рахунок зібраних кришечок, отримають з Міноборони, Мінохорони здоров’я та інших відомств.

Одна кришечка важить близько трьох грамів. Щоб назбирати на один протез, потрібно, за словами засновника фонду «ОВЕС» Тетяни Руденко, не менш як тонна кришечок. Раніше на прес-конференції організатори акції повідомляли, що протези коштують близько 6000 євро.

Найактивніший учасник, студент групи АВ-31 Богдан Дацюк отримав подяку від факультету компютерних наук та інформаційних технологій за вагомий внесок у волонтерському русі в рамках цієї патріотичної всеукраїнської акції.

Леся Федік,
доцент кафедри